13 | 03 | 2020
Piórniki w najmodniejszych wzorach

Masz już zrobioną listę festiwali, w których koniecznie musisz wziąć udział? Tauron, Open’er, OFF? A może jeszcze coś innego? Zastanawiasz się, co ze sobą zabrać i w co wszystko zapakować? Dziś kilka wskazówek. Zapraszamy do lektury!

Saszetka

Gdzie trzymać najpotrzebniejsze akcesoria i te do makeupu i te sanitarne, żeby nie tkwiły w nieładzie w torbie lub w walizce? By, gdy będą potrzebne, nie przekopywać całej sterty ubrań? Najlepiej trzymać je w jednym miejscu – w saszetce. W niej z powodzeniem zmieszczą się pomadka ochronna, żel antybakteryjny, plastry czy krem z filtrem.

Worek na plecy lub nerka

Wiadome jest, że po polu koncertowym nie będziesz chodzić z wielką torbą, a w kieszeniach wszystkie niezbędne drobiazgi po prostu się nie zmieszczą. Dlatego absolutną podstawą są worki na plecy lub nerki. W nich zmieścisz takie rzeczy jak klucze, telefon czy portfel. Wszystko będzie na swoim miejscu i pod ręką, a Ty będziesz czuł się lekko.

Nakrycie na głowę

Na polach nie zawsze jest, gdzie skryć się przed słońcem. Wystawianie się na długie działanie promieni, jest szkodliwe i może zakończyć się udarem. Dlatego do swojego plecaka Hash warto włożyć chusteczkę lub kapelusz.

Deszczówka i koc termiczny

Przed wyjazdem z domu, sprawdź, czy na pewno wziąłeś deszczówkę oraz koc termiczny. Deszczówka pomoże ochronić przed przykrymi konsekwencjami – jak przeziębienie lub przegapienie koncertu ulubionego wykonawcy. Koc termiczny uchroni przed skrajnymi temperaturami. Dla przypomnienia – złota strona przylegająca do ciała, chroni przed przegrzaniem, srebrna przed wyziębieniem.

Rzeczy „na zmarnowanie”

Pola koncertowego nie należy traktować jak wybiegu mody. To znaczy można, ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że ubrania mogą się zniszczyć i nie być już zdatne do noszenia. Dlatego do torby warto spakować rzeczy „na zmarnowanie”. W ten sposób nie będzie Cię ograniczał lęk o nowiutkie białe Conversy i będziesz mógł bez żadnych obaw włączyć się w festiwalową atmosferę.

 
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.