OH MY HASH

WE ARE HASH! We have been made of love for brave patterns and simple shapes. Hash does not only mean backpacks, shoppers, string bags and textile accesories. It is primarily a philosophy #.  We get inspired by the city rhytm and follow the paths of dynamic and brave teens. Join the OH MY HASH team!

Strzałka w lewo Strzałka w prawo

Doskonałe młodzieżowe piórniki

Uczniowie i studenci z pewnością wiedzą, że oprócz torby na ramię i plecaka przyda się również młodzieżowy piórnik. Jest on idealny dla dzieci czy nastolatków, bo sprawdza się w szkole podstawowej czy średniej. Wszystkie dostępne modele mają niebanalne wykończenie oraz solidne zamki, a niektóre warianty także dwie przegrody. Korzysta się z nich bardzo przyjemnie i co najważniejsze, pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze przybory. Dzięki powierzchni wyściełanej gąbką zabezpieczą kredki, ołówki, długopisy, temperówkę czy zestaw linijek. Po skończonych zajęciach ten nieodzowny dodatek umieścisz w tornistrze, np. z naszego sklepu. Duży wybór motywów sprawia, że dziewczynki i chłopcy odnajdą pożądane akcesorium.

Piękne tornistry i inne dodatki

Proponowane produkty, jak tornistry szkolne, młodzieżowe torby na ramię i plecaki czy piórniki, przyciągają wzrok interesującym designem. Są eleganckie i inspirowane modą miejską, a także wzorami występującymi w naturze. Co ważne, doskonale pasują do codziennych stylizacji. W trosce o zdrowie dziewczynek i chłopców przedmioty wyposażono w przydatne technologie. Chodzi, np. o system Ergo Back, który zmniejsza nacisk na kręgosłup i barki. Dobroczynny wpływ mają także wygodne panele tylne oraz regulowane szelki.

Najlepsze produkty młodzieżowe

Wybieraj spośród licznych modeli młodzieżowych toreb na ramię czy plecaków. Polecamy także piórniki oraz tornistry szkolne dla dziewczynek i chłopców. Mamy przedmioty w jednym kolorze lub o interesujących motywach, więc każdy dopasuje produkt do swojego gustu. Warto podkreślić, że prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz w opakowaniach zbiorczych. Zamów i poznaj jakość tych modnych dodatków!

PRODUCTS

Urban backpacks
Urban backpacks Show more
 Sachets-cosmetic-bags
Sachets-cosmetic-bags Show more
 Shopper bags
Shopper bags Show more
Fashion Backpacks
Fashion Backpacks Show more
String Bags
String Bags Show more
Teen backpacks
Teen backpacks Show more
Pencil Cases
Pencil Cases Show more
School backpacks
School backpacks Show more
WHERE TO BUY?
Find the nearest store
Contact

If you have questions about Hash products, please feel free to contact us. We will try to answer all messages as soon as possible.

ASTRA S.A.
Adres:
ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa
NIP

107 00 05 693

This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
ok!