25 | 03 | 2019
Jak barwnie wskoczyć w wiosnę?

Jak barwnie wskoczyć w wiosnę, czyli o modnych kolorach na Twoim plecaku

Do wiosny jeszcze kilka chwil, choć każdy z nas widzi jej pierwsze ślady na horyzoncie. Chciałoby się zrzucić zimowe ciężkie swetry, ubrać trampki, wziąć do ręki plecak i ruszyć w wiosenną włóczęgę. Zanim jednak wyciągniemy rower, hulajnogę lub deskę, warto przygotować swój look. Jak barwnie wskoczyć w wiosnę? Dziś słów kilka o modnych kolorach, które koniecznie muszą znaleźć się na Twoim plecaku!

Wieści prosto z Instytutu Pantone – Living coral

Jeśli zastanawiałeś się, kto decyduje o kolorze roku, to wiedz, że wyrocznią mody i designu w tym zakresie jest Instytut Pantone. To z jego murów płynie w świat wieść o tym, jaki kolor pojawi się na wybiegach mody. Na kolor roku cały świat czeka z równą niecierpliwością jak na nominacje oscarowe. W poprzednim roku zachwycaliśmy się barwa Ultra Violet. Rok 2019 ma upłynąć pod znakiem Living Coral. Według ekspertów z Pantone ten kolor ma wyrażać energię, witalność, sprawiać, że pewność siebie wzrasta, a na sercu robi się lżej i pogodniej. Przy okazji podkreślają, że ten kolor ma potencjał do łączenia konwencji. Wpisze się fantastycznie w stylistykę „high fashion”, jak i w luźny, bezpretensjonalny styl uliczny. Dlatego wybierając plecak na wiosnę, postaraj się, by posiadał on akcenty w Living Coral jak na przykład plecak młodzieżowy HS-11 HASH. W tym modelu akcenty roślinne i zwierzęce w barwie Living Coral kontrastują subtelnie z jasną szarością backgroundu.

Ponadczasowe róże

Mimo tego, że w 2019 to Living Coral ma wyznaczać designerskie kierunki, to nie trzeba zapominać o równie modnych i stylowych różach. W bieżącym roku warto zaopatrzyć się w plecaki, które będą posiadały akcenty właśnie w tym kolorze. Różowy różowemu nierówny, dlatego przy wyborze warto wiedzieć, w którą stronę podążać. Podczas tegorocznej wiosny możemy sięgnąć po plecaki w kolorze Sweet Lilac. To delikatna i słodka barwa, która podkreśli urok każdej nowoczesnej stylizacji. Ciekawym modelem plecaków, które korzystają z subtelności tego koloru, są HS-03 HASH oraz HS-01 HASH. W pierwszym przypadku to uwielbiane przez wszystkie flamingi stroją piórka w Sweet Lilac. W drugim przypadku kolor (odrobinę jaśniejszy) zakwita na pąkach róż.

 
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.