09 | 04 | 2019
Czy dodatki mogą zmienić mój image?

Często jest tak, że stając przed lustrem, zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebowalibyśmy jakiejś zmiany. Jakiegoś dodatku, który ociepli nasz wizerunek, doda mu więcej energii. Dzięki niemu w łatwy i prosty sposób możemy osiągnąć nowy, atrakcyjny efekt. Plecaki, torby czy worki mogą naprawdę wiele wnieść do naszego designu.

W zgodzie ze sobą – ewolucja czy rewolucja?

Czy dodatki mogą zmienić mój image? Z całą pewnością tak. A do tego mają tę zaletę, że nie trzeba wielkich metamorfoz, by otrzymać zaskakujące (pozytywnie!) rezultaty.

Przed kupnem danego plecaka czy torby, powinniśmy dobrze się do tego przygotować, by nie popełnić błędu. Jakiego? Otóż na fali emocji związanych z nowym stylem, możemy kupić coś skrajnie różnego od naszych dotychczasowych rzeczy, co najczęściej kończy się tym, że po jednokrotnym założeniu, ląduje ono w szafie i tam dobywa swego żywota. Dlatego odpowiedzmy sobie na pytania „Co mi się podoba?”, „Jakie wzory, kolory i kształty mogą przypaść mi do gustu?”. W ten sposób zmodernizujemy naszą garderobę, nie tworząc konfliktu wewnętrznego. By uzyskać tę wiedzę – porównuj. Szukaj na stronach internetowych, przeglądaj katalogi i zaznaczaj, co atrakcyjniejsze propozycje.

Ciemne, jasne, wyraźne – jakich kolorów poszukujesz?

Kolor to jeden z kluczowych kryteriów, które trzeba wziąć pod uwagę przed kupnem plecaka czy torby. Do tej pory nosiłeś ciemne barwy i chciałbyś spróbować z jasnymi? A może jest odwrotnie – energię wyraźnych barw chcesz przełamać eleganckim tonem ciemnych kolorów? Jeśli nie jesteś przekonany do dużej metamorfozy, wybierz przedmiot w ulubionym kolorze i przełam go modnym wzorem w nowej dla Ciebie barwie.

Modne wzory

Wzory to absolutny hit. Projektanci prześcigają się w tworzeniu oryginalnych dekorów, dzięki którym odróżnią się od innych. Geometryczne kształty, roślinne inspiracje, zwierzęce formy czy wykorzystanie emoji, nawiązując tym samym do popularnych piktogramów, oferowanych przez media społecznościowe na pewno zamieszają w Twoim stylu.

 
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.